Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kategoria: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ul. Kopernika 36/40, 00-924 Warszawa


Pawlik Marek Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 325

Piekoszewski Andrzej Antoni

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 454

Pietrawski Roman Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Samostrzałów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 311

Pisany Łukasz Stefan

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kostrzeszyn
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 394

Podraza Władysław Stefan

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 379

Pruś Zdzisław Kazimierz

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Stara Zagość
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 468

Puchała Iwona Agnieszka

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 418

Różycki Henryk Jan

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 387

Rusak Edward Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bogucice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 303

Ryznar Stanisław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pasturka
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 380

Sadowska Joanna Stanisława

Kandydatka do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Miernów
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 412

Saracki Zygmunt Jan

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chmielów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 401

Sarna Mariusz Stanisław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Uników
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 547

Siemieniec Jerzy

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 352

Sobczyk Iwona Beata

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 464

Sobieraj Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 441

Sokołowska Bogusława Zofia

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bogucice II Szosa
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 430

Sowa Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Zagajówek
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 358

Sroka Danuta Bożena

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 389

Sternak Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chruścice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 479

Stępień Zdzisław Bolesław

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 433

Suwała Jerzy Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Stępocice
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 340

Swat Tadeusz

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Stawiszyce
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 377

Szarek Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kowala
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 311

Szczepański Kamil Jerzy

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 391

Szczepański Zbigniew Paweł

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 353

Szcześniak Władysław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 299

Szewczyk Stanisław

Kandydat na Wójta Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 617

Szmit Henryk Władysław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Uników
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 513

Walasek Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 336

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry