Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Kategoria: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

ul. Rozbrat 44a, 00-419 Warszawa


Pytel Aleksandra Anna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Podłęże
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 408

Ręboch Marzena

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 358

Robak Grażyna Krystyna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 405

Różycki Paweł Wacław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 358

Sakwa Bogusław Ignacy

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 348

Sałam Jerzy

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Młodzawy Duże
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 403

Sarwa Inez Bogusława

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 354

Siekacz Adam

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Tur Dolny
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 370

Smaczyński Ryszard Zenon

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 456

Sobierajski Edward

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 407

Sobolewski Adam Aleksander

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 411

Sokołowska Aleksandra Krystyna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Mozgawa
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 424

Spaczyński Sławomir Krzysztof

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 362

Stanek Krystyna Danuta

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Węchadłów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 414

Stępień Władysław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 321

Strózik Krzysztof

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Wola Chroberska
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 451

Szczęsna Monika Anna

Kandydatka do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 641

Szczygieł Roman Marian

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 401

Szych Grażyna Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 371

Tarka Dorota Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Młdzawy Duże
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 391

Warzecha Michał Marcin

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 357

Wąsik Marianna

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 295

Wesołowska-Banasik Ewelina

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Borków
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 339

Wieczorek Janina Józefa

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 298

Wierzbowski Robert Kazimierz

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pełczyska
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 347

Wites Krzysztof

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Kołków
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 456

Włodarczyk Edyta Agnieszka

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Bogucice I Skałki
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 384

Wojtasik Marek

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 365

Woźniak Jerzy

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Kije
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 341

Woźniak Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Zagaje Dębiańskie
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 517

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry