Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Komitety Wyborcze (pow. pinczowski) > KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Kategoria: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ


KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

ul. Rozbrat 44a, 00-419 Warszawa


Kapałka Jacek Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 620

Karcz Mariusz Leszek

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 443

Kasprzyk Ewa Krystyna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 424

Kasza Edward

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 444

Kasza Mariusz Adam

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 674

Kosela Jarosław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 796

Kossakowska Grażyna

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 392

Kostecki Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 412

Kostian Marcin Krzysztof

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Leszcze
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 489

Kozera Andrzej Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 380

Koziara Aleksy Józef

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 440

Kumor Włodzimierz Piotr

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 441

Kwaśniewski Antoni

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 652

Kwiecień Andrzej Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 494

Kwiecień Janusz

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Żurwniki
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 414

Lozia Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 412

Maj Katarzyna Dorota

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 451

Maj Zdzisław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 495

Mazur Łukasz Michał

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 427

Michno Beata Teresa

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Zagajówek
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 481

Mlaskawa Włodzimierz

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Probołowice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 459

Młyńczak Mirosława Maria

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Zagajów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 434

Morgaś Jolanta

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 555

Nogacki Leszek

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Szczypiec
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 433

Pieterwas Rafał

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Aleksandrów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 471

Piękoś Stanisław Andrzej

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Rudawa
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 415

Porada-Majka Wanda Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Janów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 378

Próchniewski Zenon Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 546

Puchała Jerzy Andrzej

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Przecławka
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 718

Pustelnik Waldemar

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Stawiszyce
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 401

znalezionych: 98 na 4 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Nowe filmy

Wróć do góry