Telewizja Ponidzie.tv


Golik Anna Zofia

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 680

Golik Mariusz Wiesław

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 763

Gołębiowski Dariusz

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW ''SOLIDARNA WIEŚ''
Miejscowość: Sudół
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 558

Gondek Dariusz Robert

Kandydat do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KWW SOLIDARNI RAZEM
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 557

Góra Bogusław Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kwaszyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 586

Grądek Krzysztof

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIELONA GMINA
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 570

Grelewicz Stanisław Sylwester

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bronocice
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 456

Gręda Zygmunt

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
Miejscowość: Tur Górny
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 635

Grygiel Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW PIŃCZOWSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 934

Grzybczak Barbara

Kandydatka do Rady Powiatu Pińczowskiego

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 741

Grzywna Włodzimierz Tadeusz

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 1813

Guz Elżbieta Lidia

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 701

Guzikowski Damian Stanisław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Zagorzyce
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 568

Hanas Marta

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Kołków
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 642

Helak Edward Stanisław

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Dzierążnia
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 448

Hola Jan Piotr

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Zagajów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 662

Hrycajewska Agnieszka

Kandydatka do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
Miejscowość: Podrózie
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 568

Hrycajewska Teresa

Kandydatka do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
Miejscowość: Stępocice
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 514

Idziak Leszek Andrzej

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 868

Jabłoński Krzysztof Wojciech

Kandydat do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW PIŃCZOWSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 774

Jagieła Dorota Maria

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 857

Jagodzińska Ilona

Kandydatka do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KWW SOLIDARNI RAZEM
Miejscowość: Żydówek
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 510

Jagodzki Adam Jacek

Kandydat do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Gołuchów
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 547

Jaklewicz Tomasz Paweł

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 748

Janas Ireneusz

Kandydat do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KWW SAMORZĄDNA GMINA KIJE
Miejscowość: Lipnik
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 614

Janiszewski Mariusz Gustaw

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Biedrzykowice
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 739

Janus Józef

Kandydat do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 529

Jaros Sebastian Łukasz

Kandydat do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KWW SOLIDARNI RAZEM
Miejscowość: Samostrzałów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 556

Jarosz Józef

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Kostrzeszyn
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 802

Jastrzębski Zbigniew

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 680

znalezionych: 570 na 19 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie


Nowe filmy

Wróć do góry