Telewizja Ponidzie.tv


Pisany Łukasz Stefan

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Kostrzeszyn
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 394

Placek Bogusław Wiesław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW PIŃCZOWSKIE POROZUMIENIE SPOŁECZNE
Miejscowość: Orkanów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 479

Płachta Wiesław Jan

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 399

Płocha Anna Janina

Kadydatka na Radną do Rady Miejskiej w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Szarbków
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 437

Pobiega Sławomir Adam

Kandydat do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KW ''POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PIŃCZÓW''
Miejscowość: Pełczyska
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 558

Podboroczyński Jerzy Franciszek

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KWW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
Miejscowość: Januszowice
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 574

Podraza Stanisław Baltazy

Kandydat do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 554

Podraza Władysław Stefan

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 379

Porada Agnieszka Monika

Kandydatka do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Dziekanowice
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 316

Porada-Majka Wanda Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Janów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 409

Powałek Henryk

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 457

Prokop Marek Antoni

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Wola Zagojska Górna
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 402

Próchniewski Zenon Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 575

Pruś Elżbieta Halina

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW ''POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PIŃCZÓW''
Miejscowość: Stara Zagość
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 546

Pruś Zdzisław Kazimierz

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Stara Zagość
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 468

Przeniosło Henryk

Kandydat do Rady Gminy Działoszyce

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Lipówka
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 359

Puchała Iwona Agnieszka

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 418

Puchała Jerzy Andrzej

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Przecławka
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 771

Puk Jerzy

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 399

Pustelnik Waldemar

Kandydat do Rady Gminy Złota

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Stawiszyce
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 439

Pytel Aleksandra Anna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Podłęże
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 446

Radkiewicz Jan

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Kozubów
Dodano: 2010-11-03 / Odslon: 413

Ręboch Marzena

Kandydatka do Rady Gminy Michałów

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Michałów
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 407

Ring Sławomir Romuald

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 499

Robak Grażyna Krystyna

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 445

Różycki Henryk Jan

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 387

Różycki Paweł Wacław

Kandydat na Radnego do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Brzeście
Dodano: 2010-10-28 / Odslon: 386

Rusak Agata Zofia

Kandydatka na Radną do Rady Miejskiej

Lista nr: ...

Komitet: KWW GOSPODARNE PONIDZIE
Miejscowość: Bogucice I Parcela
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 489

Rusak Edward Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Bogucice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 303

Rutkowska Joanna Justyna

Kandydatka do Rady Gminy Kije

Lista nr: ...

Komitet: KWW SOLIDARNI RAZEM
Miejscowość: Kokot
Dodano: 2010-11-02 / Odslon: 567

znalezionych: 570 na 19 stronach
<<< poprzednia -   8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie


Nowe filmy

Wróć do góry