Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Okręgi Wyborcze do Rady Powiatu Pińczowskiego > Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota

Kategoria: Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota



Gieroń Bogusława Zofia

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Miernów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 6221

Zawada Jacek

Kandydat do Rady Powiatu Pińczowskiego

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Borczyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 2166

Kucięba Elżbieta Ewa

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 5291

Kozera Andrzej Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 473

Stępień Władysław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 404

Chałuda Bogusław Adam

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Jakubowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 744

Woźniak Jerzy

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Kije
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 435

Furman Edward Franciszek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Czechów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 808

Porada-Majka Wanda Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Janów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 457

Domagała Ryszard

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Tomaszów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 751

Kwiecień Andrzej Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 564

Fiuk Stanisław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Wierzbica
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 888

Bochniak Mirosława Krystyna

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Nieprowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 738

Dąbek Urszula

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 790

Kierkowski Zbigniew Julian

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 520

Długosz Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 546

Szczepański Zbigniew Paweł

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 393

Gad-Kowalska Kazimiera

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 617

Mucha Jerzy Piotr

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Sancygniów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 614

Sobczyk Iwona Beata

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 507

Nogajczyk Małgorzata

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Rębów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 400

Pawlik Marek Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 364

Kawiorska Katarzyna Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Opatkowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 519

Jaworski Dariusz Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 533

Pietrawski Roman Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Samostrzałów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 354

Gawor Arkadiusz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 661

Duda Kazimierz Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 583

Kociełek Stefan

Kandydat do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 523

Chudzia Janusz Witold

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 705

Fatyga Rafał Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Lipnik
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 574

znalezionych: 69 na 3 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota

Nowe filmy

Wróć do góry