Telewizja Ponidzie.tv

Lista kandydatów > Okręgi Wyborcze do Rady Powiatu Pińczowskiego > Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota

Kategoria: Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota



Gieroń Bogusława Zofia

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Miernów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 6531

Zawada Jacek

Kandydat do Rady Powiatu Pińczowskiego

Lista nr: ...

Komitet: KWW ZIEMIA PIŃCZOWSKA
Miejscowość: Borczyn
Dodano: 2010-11-01 / Odslon: 2476

Kucięba Elżbieta Ewa

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 5638

Kozera Andrzej Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Złota
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 560

Stępień Władysław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 489

Chałuda Bogusław Adam

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Jakubowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 850

Woźniak Jerzy

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Kije
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 522

Furman Edward Franciszek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Czechów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 917

Porada-Majka Wanda Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Janów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 548

Domagała Ryszard

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Tomaszów
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 881

Kwiecień Andrzej Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Góry
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 642

Fiuk Stanisław

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Wierzbica
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 995

Bochniak Mirosława Krystyna

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Nieprowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 850

Dąbek Urszula

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 908

Kierkowski Zbigniew Julian

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pawłowice
Dodano: 2010-10-29 / Odslon: 621

Długosz Marek

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Włoszczowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 656

Szczepański Zbigniew Paweł

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 472

Gad-Kowalska Kazimiera

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Chroberz
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 727

Mucha Jerzy Piotr

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Sancygniów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 701

Sobczyk Iwona Beata

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 578

Nogajczyk Małgorzata

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Rębów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 481

Pawlik Marek Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Polichno
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 463

Kawiorska Katarzyna Maria

Kandydatka do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Opatkowice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 608

Jaworski Dariusz Andrzej

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Wojsławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 648

Pietrawski Roman Jan

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Samostrzałów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 448

Gawor Arkadiusz

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Niegosławice
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 783

Duda Kazimierz Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Pińczów
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 716

Kociełek Stefan

Kandydat do Rady Powiatu w Pińczowie

Lista nr: ...

Komitet: KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejscowość: Sędowice
Dodano: 2010-10-31 / Odslon: 625

Chudzia Janusz Witold

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Działoszyce
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 808

Fatyga Rafał Józef

Kandydat do Rady Powiatu

Lista nr: ...

Komitet: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejscowość: Lipnik
Dodano: 2010-10-30 / Odslon: 683

znalezionych: 68 na 3 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3   - następna >>>



Wyświetl obiekty: Lokalne | Z powiatu | Z regionu | Wszystkie

Okręg 2, Miasto i gmina Działoszyce, Gmina Kije, Gmina Michałów, Gmina Złota

Nowe filmy

Wróć do góry